پیام تبریکی وزارت امور زنان به مناسبت عید سعید فطر!

mowa_af
چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۷:۴۲
mowa

وزارت امور زنان جمهوری اسلامی افغانستان فرا رسیدن نخستین عید سعید فطر سال 1400 هجری خورشیدی را به ملت غیور افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت گفته، از خداوند بزرگ هم زیستی مسالمت آمیز و صلح برای همگان آرزو می نماید.

وزارت امور زنان اولین عید سال 1400 را از برای آمدن صلح، امنیت و ترقی برای کشور به فال نیک گرفته، از طرف های درگیر خواهان آن است تا به پاس این روز های مبارک دست از جنگ بر داشته و همانند مردمان سایر ملل جهان همراه با سایر شهروندان به زندگی عادی و مسالمت آمیز بپیوندند.

هر چند زندگی زنان افغان در طی قرن 13 در ابعاد گوناگون با نشیب و فراز های مختلف روبرو بوده و همواره در نظام های مختلف نخستین آسیب ها به زنان وارد آمده است؛ اما در اخیر سال های قرن مذکور, تحت نظام جمهوریت تلاش های بی شمار به منظور بهبود وضعیت زنان توسط دولت جمهوری اسلامی افغانستان با حمایت جامعه ی جهانی درابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی صورت گرفته است .

زنان افغان امید دارند تا عید سعید فطر؛ شاهد سر آغاز ملت سازی برای همه هموطنان, بخصوص زنان صبور این دیار باشد.

وزارت امور زنان

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۴:۲۲
Background image

واحد های کمیته جندر در ادارات از صلاحیت های بیشتر برخور دار شدند

دوشنبه- ۲۴جوزا ۱۴۰۰

سومین نشست ماهانه مسوولین واحد های جندر تحت ریاست حسنا جلیل، معین پلان و پالیسی وزارت امورزنان با اشتراک نماینده گان واحد های جندر ادارات به گونه آنلاین برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۴:۱۸
Background image

همکاری و هماهنگی با سازمان همکاری های اسلامی در امور زنان یکی از اولیت های وزارت امور زنان است

دو شنبه – ۲۴ جوزا ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با خانم اصیلا وردک سرپرست ریاست ملل متحد و کنفرانس های بین المللی، وزارت امور خارجه دیدار نمود.
در این دیدار دو طرف روی هماهنگی. . .

دوشنبه ۱۴۰۰/۳/۲۴ - ۵:۲۱
Background image

اشتراک فعال نهاد های همکار در گروپ کاری ملی توانمندی اقتصادی زنان گزینه موثر در تبادل تجارب

یکشنبه – ۲۳جوزا ۱۴۰۰

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امورزنان با شفیع غفور معاون شرکت رنا تکنالوژی و مرکز تعلیمات مسلکی رنا در خصوص همکاری های دو جانبه دیدار  وگفتگو نمود.. . .

BACK TO NEWS