هماهنگی ریاست های امور زنان با شورای ولایتی برای ارائه خدمات بهتر به زنان در سطح ولایات

mowa_af
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۴:۴۲
mowa

سه شنبه_ ۵ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با زهرا جلال وکیل شورای ولایتی ولایت خوست دیدار و روی موضوعات همچون؛ تهدیدات امنیتی فرا راه زنان، فراهم سازی امکانات تحصیل به زنان و چگونگی همصدا سازی زنان در سطح مرکز و ولایات، بحث و تبادل نظر نمودند.

سرپرست وزارت امور زنان در صحبتی افزود: توانمند سازی زنان در سطح ولسوالی ها یکی از اولویت های این وزارت بوده، روی این ملحوظ برای خودکفایی زنان در سطح روستاها از طریق عملی سازی برنامه انکشافی روستایی، توجه خواهند نمود.

سرپرست وزارت امور زنان گفت: برای رفع تهدیدات امنیتی کارمندان زن، نشست مشورتی را با معاونین اجتماعی ولایات دایر نموده و پس از مشورها، نتیجه آنرا را با رییس جمهور شریک خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS