هشتم مارچ نمادی از باور به حق ، جایگاه و ظرفیت زنان در جهان است

mowa_af
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۵:۱
mowa

25 دلو 1399
دومین نشست هماهنگی کمیته بین الوزارتی هشتم مارچ ( روز جهانی زن ) تحت ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل معین پلان و پالیسی، نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی زنان ، روسای مرکزی، آمرین و نمایندگان ادارات؛ در مقر این وزارت تدویر یافت.

در آغاز ؛ سرپرست وزارت امور زنان هدف نشست را هماهنگی، همصدایی و انسجام مسایل زنان در جهان و منطقه عنوان کرده گفت:”هشتم مارچ روز همبستگی میان زنان جهان بوده و نیاز است تا شعار های که آماده می شود؛پیام آن از دستآورد های زنان و دولت در عرصه های مختلف در سال 2020 باشد.”
در این نشست خانم صافی همچنان یکبار دیگر تاکید کرد: به منظور جلوگیری از پراگندگی در کار، نیاز است تا شعار ها به زبان ملی و بین‌المللی در برنامه هشتم مارچ و سایر برنامه ها در مرکز و ولایات، در همسویی با این وزارت انتخاب و مورد استفاده قرارگیرد.

متعاقباٌ شعار های بین‌المللی هشتم مارچ - روز جهانی زن، مواد تبلیغات و آگاهی دهی" شعار ها، بنر، پشتی های مجله، اخبار و کارت دعوت” با اعضای اشتراک کننده در نشست شریک گردید.

در اخیر این نشست اعضای اشتراک کننده پیرامون انتخاب شعار و مواد تبلیغات هشتم مارچ روز جهانی زن، بالنوبه بحث و تبادل نظر نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۱
Background image

طرح تقویت سیستم کارا برای فضای سالم و مصئون به زنان در ادارات

۲۳ حمل ۱۴۰۰

نشست کمیته منع و آزار واذیت زنان تحت ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل معین پلان و پالیسی، ساره سیرت مشاور شورای عالی  زنان و شماری از نماینده گان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۱۰:۲۴
Background image

رشد تولیدات داخلی زمینه ساز انکشاف اقتصادی در کشور

۲۲ حمل ۱۴۰۰

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان با نذیر احمد نور رییس عمومی سکتور صنایع بهداشتی افغانستان و رییس کمپنی لوکر، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دو طرف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۴:۱۰
Background image

نشست هیئت رهبری به منظور پیگیری فعالیت های 15 روز گذشته تدویر یافت

21 حمل 1400

این نشست به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با اشتراک معینان، روسای مرکزی و روسای ولایتی  که به گونه آنلاین متصل بودند؛ در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

د. . .

BACK TO NEWS