نشست هیئت رهبری به منظور پیگیری فعالیت های 15 روز گذشته تدویر یافت

mowa_af
یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۴:۱۰
mowa

21 حمل 1400

این نشست به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با اشتراک معینان، روسای مرکزی و روسای ولایتی  که به گونه آنلاین متصل بودند؛ در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

در آغاز نشست سرپرست وزارت امور زنان از فعالیت های معین پلان و پالیسی و معین امور توانمندی اقتصادی اظهار سپاس و امتنان نموده و در عین  حال از راه اندازی برنامه ای به منظور جمع آوری نظریات زنان نخبه پیرامون نشست صلح در استانبول و نشر آن آز طریق مجرا های نشراتی وزارت خبر داد.

سرپرست وزارت امورزنان بر جدیت در امور وظیفه محوله روسای مرکزی و ولایتی از بهر توانمندی سازی زنان تاکید نموده و نیز از تمام روسای امور زنان ولایات خواست تا در جلسات بعدی گزارش و کارکرهای شان را به گونه آنلاین ارایه نمایند.

سپس حسنا جلیل معین پلان و پالیسی در مورد اجراات و کارکرد ها؛ در 15 روز گذشته و برخی پلان ها از قبیل پلان 1400 وزارت معلومات ارائه نمود و به منظور پیشبرد امور کاری برخی پیشنهادات سودمند از سوی رهبری وزارت ارایه گردید.a

در ادامه نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی زنان در مورد فعالیت های معینیت متذکره در جریان دو هفته گذشته معلومات ارائه نمود.

سپس خانم منیژه طبیب زاده رییس مالی و اداری در مورد بودجه انکشافی و عادی، نفیسه کوهستانی رییس نظارت و ارزیابی پیرامون کارکرد ها و فعالیت های ریاست های مرکزی و ولایتی و محمد ادریس لطیفی رییس منابع بشری در مورد طرح کود گزاری دفاتر کارمندان معلومات ارائه نموده و سپس رهبری این وزارت بعد از استماع؛ بر مصرف متوازن بودجه، ارایه گزارش هر سه ماه از فعالیت های وزارت و طرح کود گزاری دفاتر کارمندان از بهر جلوگیری از پراگنده گی تاکید نمود.

نشست یادشده پس بحث ها روی موضوعات متفرقه پایان یافت.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۷:۴۲
Background image

پیام تبریکی وزارت امور زنان به مناسبت عید سعید فطر!

وزارت امور زنان جمهوری اسلامی افغانستان فرا رسیدن نخستین عید سعید فطر سال 1400 هجری خورشیدی را به ملت غیور افغانستان از صمیم قلب تبریک و تهنیت گفته، از خداوند بزرگ هم زیستی مسالمت آمیز. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۴:۲۴
Background image

رئیس و منشی کمیته تخنیکی و مشوره دهی گروپ کاری ملی توانمندی اقتصادی زنان، تعین شدند

سه شنبه- 21 ثور 1400

نشست نهایی سازی استراتیژی ملی توانمندی سازی زنان و تعین رئیس و منشی کمیته تخنیکی و مشوره دهی این گروپ های کاری، به ریاست نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۳:۵۹
Background image

جلسه هیئت رهبری وزارت امور زنان با مقامات عالی رتبه بانک جهانی در افغانستان به منظور نهایی سازی پروسه انتقال برنامه انکشاف اقتصاد روستایی از وزارت احیا و انکشاف دهات به وزارت امور زنان

سه شنبه- ۲۱ ثور ۱۴۰۰

این جلسه با اشتراک حسینه صافی سر پرست وزارت امور زنان، معین امور توانمند سازی اقتصادی و معاونین برنامه انکشاف اقتصاد روستایی با رییس بانک جهانی در افغانستان و تیم. . .

BACK TO NEWS