عملی سازی برنامه های وزارت امور زنان در هماهنگی با شرکای ملی و بین المللی از تطبیق تا تثبیت موفقیت آن

mowa_af
شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲ - ۴:۴۹
mowa

30 دلو 1399
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان در دیدار با رامز الکبروف معاون فرستاده ویژه یوناما برای افغانستان پیرامون برنامه کاهش خشونت ها علیه زنان، همکاری های همه جانبه دفتر یوناما جهت حفظ حقوق و محافظت از تمامی انواع خشونت ها بشمول خشونت های داخلی همچنان همکاری ها جهت حمایت از دست آورد های عمده و موثر زنان با حمایت مالی اتحادیه اروپا و دفتر یوناما بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار خانم صافی، با سپاسگذاری از حمایت های دفتر یوناما همچنان گفت:" با فعالیت در چند ماه گذشته، تلاش های بی شمار جهت انسجام زنان و مسایل مربوط به زنان صورت گرفت که در اکثریت موارد موفق بوده است".

وی همچنان به هماهنگی میان وزارت امور زنان و دفتر یوناما در مورد طرح، تطبیق و ارزیابی برنامه ها جهت موثریت بیشتر فعالیت ها تاکید ورزید.
در اخیر قرار بر آن شد تا وزارت امور زنان در هماهنگی با وزارت ها ی سکتوری جهت کاهش خشونت ها، حفظ حقوق زنان و حمایت از دست آورد های مهم زنان یک پلان کاری مشترک داشته و در عین حال برخی ادارات شامل در این عرصه تعریف های مشخصی را از ساحات کاری خویش ارایه نمایند، تا بر اساس آن فعالیت ها بصورت مشخص آغاز گردد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۱
Background image

طرح تقویت سیستم کارا برای فضای سالم و مصئون به زنان در ادارات

۲۳ حمل ۱۴۰۰

نشست کمیته منع و آزار واذیت زنان تحت ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل معین پلان و پالیسی، ساره سیرت مشاور شورای عالی  زنان و شماری از نماینده گان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۱۰:۲۴
Background image

رشد تولیدات داخلی زمینه ساز انکشاف اقتصادی در کشور

۲۲ حمل ۱۴۰۰

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان با نذیر احمد نور رییس عمومی سکتور صنایع بهداشتی افغانستان و رییس کمپنی لوکر، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دو طرف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۴:۱۰
Background image

نشست هیئت رهبری به منظور پیگیری فعالیت های 15 روز گذشته تدویر یافت

21 حمل 1400

این نشست به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با اشتراک معینان، روسای مرکزی و روسای ولایتی  که به گونه آنلاین متصل بودند؛ در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

د. . .

BACK TO NEWS