طرح هماهنگی مکانیزم موثر برای رسیدگی به بهبود وضیعت زنان در سر تاسر کشور است.

mowa_af
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۴:۴۶
mowa

سه شنبه-۵ اسد۱۴۰۰
حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با فروزان دانش معاون اجتماعی ولایت تخار در خصوص مشکلات زنان آن ولایت دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار معاون اجتماعی ولایت تخار ضمن بیان مشکلات و چالش های فرا راه زنان تخاری گفت: شماری از بانوان تخاری برای پشتیبانی از نیروهای امنیتی در خط نخست جنگ در نزدیک تالقان، مواد غذایی و میوه توزیع کردند و این حرکت نمادین آنان نماینگر حمایت زنان از نیروهای امنیتی بوده و پیامد آن روحیه دهی نیروها برای دفاع از وطن می باشند.
سرپرست وزارت امورزنان از شماری از زنان که از نیروهای امنیتی در ولایت تخار حمایت نموده بودند؛تشکری نموده افزود :" امروز زنان افغان با تصمیم قاطع شان از وطن و حقوق شان دفاع نموده و ثابت نمودند که آنان در دفاع از وطن پیش قدم و پاسبان حفظ دستآورد ها و ثبات کشور شان می باشند.
خانم صافی گفت که صلح خواست هر زن افغان است و معنی صلح به هر هم‌وطن ما این است، که با آمدن صلح و امنیت، زنان بتوانند حقوق شان را دریابند .
در اخیر سرپرست وزارت امورزنان ضمن وعده همکاری در جهت رسیدگی به مشکلات زنان تخار، از معاون اجتماعی این ولایت، خواست تا در همصدای با ریاست امور زنان در جهت توانمند سازی زنان،در هماهنگی یکدیگر کار نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS