زنان نقش بینادی در احزاب سیاسی دارند

mowa_af
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۳ - ۴:۳۶
mowa

۲ حوت ۱۳۹۹
حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با داکتر محمد داود راوش رییس حزب آبادی افغانستان و هیأت همراه شان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آقای راوش، پیرامون حزب متذکره معلومات ارایه کرده و همچنان در زمینه کنفرانس سرتاسری زنان که قرار است در ماه های آینده با اشتراک کثیری از زنان و سایر برنامه ها که از جانب حزب متذکره برای آگاهی دهی و دفاع از حقوق زنان راه اندازی می گردد، خواهان همکاری گردید.

سرپرست وزارت امور زنان با تاکید بر انسجام و هماهنگی بیشتر فعالیت ها میان زنان، همچنان ابراز داشت: این وزارت، از نهاد های که با راه اندازی برنامه ها جهت آگاهی دهی، دفاع از حقوق و توانمند سازی زنان فعالیت می نمایند حمایت کرده و در زمینه؛ متعهد به همکاری می باشد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۳ - ۱۲:۴۱
Background image

طرح تقویت سیستم کارا برای فضای سالم و مصئون به زنان در ادارات

۲۳ حمل ۱۴۰۰

نشست کمیته منع و آزار واذیت زنان تحت ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک حسنا جلیل معین پلان و پالیسی، ساره سیرت مشاور شورای عالی  زنان و شماری از نماینده گان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۱۰:۲۴
Background image

رشد تولیدات داخلی زمینه ساز انکشاف اقتصادی در کشور

۲۲ حمل ۱۴۰۰

نذیره رحمان معین امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان با نذیر احمد نور رییس عمومی سکتور صنایع بهداشتی افغانستان و رییس کمپنی لوکر، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دو طرف. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۴:۱۰
Background image

نشست هیئت رهبری به منظور پیگیری فعالیت های 15 روز گذشته تدویر یافت

21 حمل 1400

این نشست به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با اشتراک معینان، روسای مرکزی و روسای ولایتی  که به گونه آنلاین متصل بودند؛ در تالار کنفرانس های این وزارت تدویر یافت.

د. . .

BACK TO NEWS