تغییر و بهبود وضعیت زندگی زنان افغان، اساسی‌ترین هدف برنامه انکشاف اقتصاد روستایی

mowa_af
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۶ - ۱۰:۵۶
mowa

چهار شنبه – ۶ اسد ۱۴۰۰

کارگاه آموزشی توسط برنامه انکشاف اقتصاد روستایی در بخش حفاظت از محیط زیست و اجتماعی، رسیدگی به شکایات کارمندان و مستفیدین، آموزش چارچوب مدیریت محیط زیست در ریاست امور زنان ولایت کابل، برای کارمندان ولایتی این برنامه تدویر یافت.

لطیفه مجیدی، رییس اجرایی برنامه انکشاف اقتصاد روستایی با اشاره به اشتراک کننده‌گان در کارگاه آموزشی مذکور، گفت: " شما مسوول تغییر و بهبود سطح زندگی زنان در کشور هستید، امید می‌رود تا با آموزش موضوعات، پیرامون امنیت اجتماعی و محیط زیست، جنسیت (جندر) و رسیدگی به شکایات مستفیدین خدمات بهتری را برای زنان انجام دهید."

وی همچنان با تاکید بر تهیه طرح‌های تجارتی سازگار با محیط زیست، برنامه انکشاف اقتصاد روستایی را یگانه پروژه دولتی خوانده گفت:" بخش رسیدگی به شکایات کارمندان و مستفیدین برنامه از مهم‌ترین بخش‌های پروژه می‌باشد و با رسیدگی به شکایات کارمندان و مستفیدین؛ نیاز است تا محیط کاری مصوون برای کارمندان و مستفیدین ایجاد گردد".

برنامه آموزشی بخش حفاظت محیطی و اجتماعی که با اشتراک کارمندان ولایتی هفت زون به مدت پنج روز در کابل برگذار گردیده بود با توزیع تصدیق نامه‌ها به اشتراک کننده‌گان توسط بانو مجیدی، پایان یافت.

قابل ذکر است که برنامه انکشاف اقتصاد روستایی در چارچوب معینیت امور توانمندی اقتصادی وزارت امور زنان از برای توانمند سازی زنان در سراسر کشور فعالیت می‌نماید.

 

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS