بیرق ما هویت ما از ایستاده‌گی، قربانی و اراده مستحکم ما است

mowa_af
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۱۳:۴۰
mowa

این مطلب را حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان حین تجلیل از روز ملی بیرق همراه با معین امور توانمندی اقتصادی و جمع کثیری از کارمندان در مقر این وزارت بیان نمود.

همچنان سرپرست وزارت امور زنان روز ملی بیرق را به ملت شریف افغانستان به خصوص نیروهای امنیتی  تبریک گفته اظهار داشت:

ساکنین یک سرزمین می تواند اتحاد و همبستگی شان را در محوریت بیرق دریابند  و به هر پیمانه ای که به بیرق ارج گذاشته شود به همان اندازه همسویی همدلی در درون جامعه کشور بیشر خواهند شد.

خانم صافی پایمردی نیروهای امنیتی را در شرایط امروزی برای مقابله با تحرکات دشمن ستودنی دانسته و قهرمانی ها این نیروهای ثابت می نماید که آنان مدافع استقلال و حاکمیت ملی و تمامیت ارضی کشور شان اند در شرایط امروزی این وجیبه تمام هموطنان می باشند در کنار نیروهای امنیتی برای بر افراشتن بیرق و استقلال کشور استادگی نمایند.

قابل ذکر است که همه ساله به تاریخ 7 اسد از بیرق ملی کشور به عنوان روز ملی بیرق در سراسر کشور تجلیل و گرامیداشت بعمل می آید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۴ - ۴:۳۸
Background image

هماهنگی و انسجام برای رسیدگی به مسایل مامورین ریاست های زنان مکلفیت وزارت زنان است

شنبه، ۲۳ اسد ۱۴۰۰

حسینه صافی سرپرست وزارت امورزنان با شماری از روئسا و کارمندان ریاست های امورزنان ولایات که به دلیل تهدیدات امنیتی به کابل بیجاشده اند؛ دیدار و پیرامون حل مشکلات آنان. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۱۱:۳۹
Background image

هماهنگی برای تسهیل و حمایت از زنان بیجا شده؛ اولولیت کاری وزارت امور زنان است

شنبه – 23 اسد 1400

نشست هیئت رهبری به ریاست حسینه صافی سرپرست وزارت امور زنان با اشتراک معین امور توانمندی اقتصادی، مشاور شورای عالی زنان، روسای مرکزی، آمرین و روسای ولایتی که به گونه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۳ - ۴:۵۹
Background image

اشتراک رئیس جمهور غنی در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصر امروز در مراسم تجلیل از روز بین المللی جوانان که تحت شعار "هر جوان- یک سرباز" برگزار شده بود، اشتراک و سخنرانی کرد.

در این مراسم که در قصر سلام خانۀ ارگ. . .

BACK TO NEWS